тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Microsoft презентувала Surface Pro 3

Ключову частину демонстрації нового планшета проводив віце-президент Microsoft Surface Computing Панос Панай. Особливий акцент він робив на те, що це найтонший і дуже легкий пристрій з процесором Intel Core. Товщина Surface Pro 3 становить 9,1 мм, маса - 800 р. І це при тому, що у планшета тепер 12-дюймовий екран...

 

 

Навряд чи знайдеться менш габаритний ультрабук. Дозвіл екрану Surface Pro 3 становить 2160×1440 точок при співвідношенні сторін 3:2 замість колишніх 16:9. Працює планшет на процесорах Intel Core i3/i5/i7 останнього покоління. Самі бюджетні моделі будуть комплектуватися накопичувачем на 64 ГБ, найтоповіші - на 512 ГБ.

Головна зовнішня відмінність від минулих Surface - зменшена товщина рамок. Окрему увагу було приділено стилусу. Тепер він у всьому схожий на звичайну авторучку, а щоб зробити замітку в OneNote і синхронізувати її з «хмарою», досить двічі клацнути.

У вільному продажу планшет з'явиться з 20 червня. Мінімальна версія з процесором Intel Core i3 і 64 ГБ пам'яті буде коштувати $799, а топова, з Intel Core i7 і 512 ГБ - $1 949. Чохол-клавіатура Type Cover потягне ще $130.

 

 

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com