тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Диван Eastpak Sofa

 

Хороший диван може стати основним місцем проведення часу людини. Цей м'який центр домашнього всесвіту буде поступово притягувати до себе всі використані його власником гаджети, журнали та інші предмети, які з часом потребуватимуть привести навколишній простір в порядок і послужать причиною появи тумбочок і шаф...

 

Прикольний диван Eastpak Sofa здатний не тільки перетворитися в улюблене місце людини в будинку, але і завдяки безлічі великих кишень впорядковано зберігати зібралися у нього речі. Креативний диван Eastpak Sofa - спільне творіння бельгійської меблевої компанії Quinze & Milan і американського виробника рюкзаків Eastpak. Оригінальна софа була вперше представлена в 2010 році в рамках спільного проекту компаній "Built to Resist" під назвою "Club Sofa 01" і, як показав час, не змогла протистояти бажанням споживачів ним володіти.

Особливістю маленького дивана Eastpak Sofa є використання для його оббивки тканини, що застосовується для пошиття рюкзаків, і наявність різновеликих кишень, призначених для акуратного зберігання мобільних гаджетів, журналів, косметики, одягу, аксесуарів і продуктів харчування, що допускають їх зберігання при кімнатній температурі.

 


Благодаря ресурсу SoftSlot.com вы сможете без проблем скачать бесплатный браузер Хром для Виндовс 8, а также узнать все о преимущественных особенностях Google Chrome 2013.


Теги:
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com