тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Левзея Сафлоровидна - унікальний природний анаболік

.

Сьогодні я вам розкажу про чудову рослину, називається вона Левзея Сафлоровидна Левзея-П, і зарекомендувала себе, як один з найбільш сильних натуральних анаболіків і стимуляторів імунітету. Це засіб настільки сильний, що його корінь - основна лікування для оленів маралів, які підкопують його коріння копитом. Може здатися, що це малозначущий факт, однак необхідно зауважити, що олені марали - дуже швидкі істоти з дуже високим рівнем метаболізму в тілі...

 

 

По ідеї, швидкість, з якою вони пересуваються, повинна означати, що їм потрібно чимало часу на відновлення м'язів (марали дуже полохливі; злякавшись тріски гілочки, вони можуть втекти на дуже значну відстань). Але, на ділі виявилося, що цим оленям толком і не потрібен відпочинок. В результаті, вчені змогли знайти відповідь на свої питання. Це стало справжнім відкриттям.

Вони змогли підтвердити, що Левзея Сафлоровидна  містить речовину екдистерон. Саме це відкриття і зумовило використання кореня левзеї для спорту. Більш того, відкрити це змогли вчені СРСР, які виділили чистий екдистерон з клітковини цієї рослини. У той час учені робили це для потреб великого спорту та інформація не афішувалося, щоб забезпечити для спортсменів східного блоку ексклюзивне користування по суті потужного анаболіка, який допомагав організму відновитися в найкоротші терміни після напружених тренувань, значно прискорював нарощування м'язової маси, і при цьому спортсмени не траплялися під час допінг-контролю. Экдистерон - це природна речовина рослинного походження, і ніякої хімії!


Теги:
 

контакт - nioplanband@gmail.com