тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

GPS-гаджет, що допомагає не втрачати речі

Пошук ключів, пульта від телевізора і багатьох інших предметів, що вічно губляться, найчастіше викликає досаду про те, що на них не можна зателефонувати. Але винахідники GPS-маячка змінили уявлення про це в корені, створивши унікальне пристосування, що повідомляє про місце знаходження шуканої речі...

 

 

Невеликих розмірів GPS-мітка StickR TrackR від компанії Phone Halo, за допомогою шнурка або двостороннього скотча кріпиться до коштовного і схильного губитися предмету (його можна так само встановити на нашийнику домашнього улюбленця).

Керована через додаток для iPhone або Android пристрї, вона подає звуковий сигнал, привертаючи увагу господаря, а так само виводить точні координати свого положення на екран смартфона або планшета. До речі, для "спілкування" з ними трекер використовує зв'язок Bluetooth в радіусі близько 30 метрів. При перевищенні цієї відстані, StickR TrackR сам сповіщає власника, про те, що річ, ймовірно, забута. Так само доступна функція зворотного варіанти пошуку, коли в руці є маячок, а потрібно знайти телефон. Для цього потрібно натиснути кнопку на трекері, і навіть якщо зв'язаний з ним бездротовий пристрій перебуває в беззвучному режимі - піде сигнал.

Один телефон або планшет здатний відстежувати до 10 маячків одночасно, так що знайти не одну важливу деталь не буде важко.


 

 

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com