тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Стильний і функціональний стіл-гриль на 8 осіб

Навесні немає нічого краще, ніж відпочинок на природі в колі друзів під гарне частування. Особливо модним останнім часом стало смажити гриль у великій компанії. Для цих цілей люди спеціально купували кілька грат-гриль або цілу жаровню. Сьогодні ми розповімо про новий винахід дизайнерів, покликаний полегшити смаження м'яса. Мова йде про стіл на 8 персон з вбудованим грилем.

 

Перевага такого пристрою полягає в тому, що кожен сам має право вибрати для себе порцію м'яса, сосисок або овочів для смаження, а також повністю контролювати процес приготування.

Не вмієте готувати? Не біда, ось вам чудові Кулінарні рецепти як для грилю, так і для варення, жарення, і інших методів приготування різноманітних смаколиків.Причому для цього не потрібно, як раніше годинами стояти над жаровнею, а можна зручно розташуватися поряд на стільці з подушкою, попиваючи холодне пиво. Справжній кайф!

 


Зовні JAG Grill представляє собою круглий стіл з жаровнею посередині. Гриль розділений на 8 частин. Кожному учаснику пікніка пропонується не тільки своя сітка, але і щипці для перевертання м'яса. Край JAG Grill оброблений 8 знімними стільницями з натуральної деревини. Єдиний недолік конструкції полягає у вазі. Стіл-гриль важить 180 кілограмів і не призначений для виїзних заходів, зате буде прекрасним рішенням для заміського будинку. Якщо гриль потрібен переважно для мобільного відпочинку на природі, то тут краще зупинити свій вибір на складаний моделі Grillo, яку можна з легкістю носити за спиною і розкладати одним рухом руки.

 

 

 


 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com