тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Перша у світі голографічна реклама

У світі, де щодня з'являються нові торговельні марки, а натовп молодих, перспективних і голодних дизайнерів все зростає, навіть маститим брендам доводиться іноді напружити звивини і поборотися за місце під сонцем. Для просування нового товару всі засоби хороші. І незвичайна реклама в цій справі - головний помічник...

 

 

Пересічного обивателя навязлива реклама досить дратує. Щоб її уникнути скажімо в компі, достатньо скачати тут адблок досить ефективну програмку. Але інколи реклама буває досить цікавою.  Ось Nike, наприклад, продемонстрував віртуальну версію останньої моделі кросівок прямо на вулицях міста.

Оцінити високотехнологічну рекламну кампанію пощастило жителям Амстердама. У центрах декількох районів з'явилася зовнішня реклама кросівок Nike. На перший погляд, звичайний скляний контейнер-сітілайт. Насправді - складна система з 3D-анімацією. Головною родзинкою зовнішньої реклами Nike став високотехнологічний Holocube, розташований в центрі - скляний куб, всередині якого «літає» модель нових кросівок. Але не справжня, а голографічна. Віртуальне взуття без зупинки обертається і гнеться з боку в бік, демонструючи незвичайну гнучкість підошви свого реального аналога.

Holocube повністю прозорий, що дозволяє розгледіти модель зі всіх кутів. Це робить демонстрацію набагато більш ефективною, порівняно навіть з цифровими дисплеями. Та й цікавих перехожих, охочих подивитися на голограму («як у кіно!»), рекламний щит збирає чимало.

 

 

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com