тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Бамбуковий бар без єдиного цвяха

Якщо ви любите бувати в екзотичних місцях, особливо в незвичайних барах, то вирушайте до В'єтнаму, щоб власними очима побачити і посидіти ні на що не схожому барі, спеціально побудованому для налаштування людини на гармонію з навколишнім світом. Мова йде про «wNw Bar» або про «Барі вітру і води», створеному студією Vo Trong Nghia Co. Ltd. у провінції Бін Дуонг...

 


Если вам требуется приобрести недорого акриловые ванны в серпухове, лучше всего это сделать в торговом центре «ULTRA».


 

«Бар вітру і води» займає площу в 250 квадратних метрів, а його висота сягає 10 метрів. Споруда має форму купола, яка складається з 48 арок. Кожна з них являє собою конструкцію з декількох бамбукових прутів, пов'язаних разом. Той же бамбук присутній і в інтер'єрі самої будівлі - з нього зроблена меблі, сходи, поручні і навіть світильники. Бамбук є не лише екологічно чистим матеріалом, але і має прекрасні акустичні властивості. Нижня частина стильної бамбукової споруди занурена в штучне озеро. Потрапити всередину можна лише пройшовши по камінцях, що піднімаються з води.

На вершині купола залишений круглий отвір діаметром 1,5 метра, який завдяки енергії вітру та висхідним потокам води служить природним кондиціонером: через нього йде гаряче повітря. Вся споруда була реалізована з екологічно чистих матеріалів, всього за 3 місяці і, що цікаво, без єдиного цвяха.


 

 

 

 

 


У нас вы можете заказать надежные ворота серпухов по доступной стоимости.


 

 


Устранение засора душевой кабины под силу только опытному сантехнику. Быстро и качественно решить эту проблему могут мастера компании «Гидравлик».


 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com