тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Навіщо носити червону нитку на лівому зап'ясті?

Багато хто помітив, що червона нитка на зап'ясті з'явилася у деяких знаменитостей. Такий аксесуарчик можна побачити на лівому зап'ясті у Мадонни, Ештона Кэтчера, Сергія Лазарєва, Віри Кудрявцевої, Філіпа Кіркорова. Очевидно, що то мова йде про Каббалу - стародавнє іудейське вчення...

 

 

Безумовно, червона нитка за зап'ястя призначена для того, щоб відганяти злу енергію. Це особливо актуально для зірок, до яких живлять не тільки добрі почуття, але і банальну заздрість. Вважається, що енергія входить зліва, а виходить праворуч, тому червона нитка є перепоною для тієї енергії, яка може завдати вам шкоди. Настільки повальне захоплення зірок апріорі передбачає, що така проста міра досить ефективна.

Червона нитка - це іудейський талісман, що завязується спеціальним вузлом на лівій руці. Нитка має зав'язувати тільки дуже близька людина, яка почуває до вас щирі почуття тепла, любові і турботи. Вона повинна зробити сім вузлів. Під час зав'язування нитки важливо читати молитви або просити захисту свого близького у вищих сил.

За легендою, щоб нитка діяла, вона повинна бути непростою. Оригінальну червону нитку можна придбати в ізраїльському місті Нетівот. Саме тут можна придбати шматочок нитки, якою була обмотана труна жінки, що почала ізраїльський рід Рахіль.

 

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com