тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Зсув в Афганістані

 

Не менш 350 чоловік загинули в результаті грандіозного зсуву грунту в Афганістані в п'ятницю, 2 травня. Такі дані навів представник місії ООН по сприянню Афганістану Арі Гаитанис (Ari Gaitanis), повідомляє Associated Press...

 

 

Через тривалі проливні дощі на одне з поселень у гірській провінції Бадахшан на північному сході країни зійшов потужній селевий потік. Під товщею бруду і каменів виявилися поховані понад трьохсот будинків в селищі Бродяга-Барік. У свою чергу, агентство Pajwok зазначає, що знищено вся село.

За словами губернатора Шаха Валіулли Адиба (Shah Waliullah Adeeb), більше двох тисяч осіб вважаються зниклими без вести, і не виключено, що всі вони загинули.  Значны жертви обумовлено тим, що у момент трагедії люди в домах здійснювали обряд молитви і не встигли вибігти з дому.

На місці трагедії триває пошуково-рятувальна операція, проте її учасникам не вистачає навіть найпростішого спорядження, у тому числі лопат. Більшість будівель села опинилися під триметровим шаром бруду, через що рятувальні роботи вважали неможливими. 5 травня фотографи Getty Images і Associated Press вчинили аерозйомку, щоб зафіксувати масштаби зсуву з повітря.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Теги:
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com