тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Льодовикові річки Ісландії з висоти пташиного польоту

 

Представлені фотографії можуть здатися абстрактними картинами на полотні, але насправді це справжнісінькі льодовикові річки Ісландії, сфотографовані з висоти 150 м. Фантастичний вигляд вони набувають через своє льодовикове походження, швидку течію, мілководність і вулканічну активність в регіоні. Знімки зробив московський фотограф Андрій Єрмолаєв, пролітаючи над центральною Ісландією на невеликому літаку. Неймовірна краса, щось справді нереальне, неземне, ніби пролітаєш над якоюсь іншою планетою!

 

Взалалі, річки Ісландії відрізняються невеликою довжиною, довжиною до 230 км. Вони стрімкі і на всій протяжності тут трапляються дуже багато поргів, це обумовлюється своєрідністю природи острова. Хоча вони і не судноплавні, це не заважає їм приносити велику користь жителям Ісландії за рахунок величезного потенціалу гідроенергетичних ресурсів. Майже всі річки Ісландії живляться за рахунок танення льодовиків, причому максимальна кількість стоку припадає на період літнього танення льодовиків.

На таких річках часто відбуваються дуже сильні повені, які відбуваються виверження підлідних вулканів. Ісландія - красива країна з великою кількістю річок, вулканів, гейзерів.

 

 

 

 

 

 

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com