тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Магазини майбутього

 

Агентство Transparency International опублікувала невтішну інформацію, згідно якої у в магазинах третину ціни на товари обумовлена корупційною складовою. А, значить, пора всерйоз задуматися над тим, як позбутися від цих зайвих витрат. Кращий спосіб - перемістити процес купівлі-продажу в Інтернет. Про декілька найбільш цікавих і незвичайних варіантах торгівлі без магазинів і піде мова в цьому огляді...

 

Соціальна мережа Hyperlocal - продуктовий магазин без магазину.

Творці мобільного застосування Hyperlocal пропонують людям, що живуть недалеко один від одного, самим виступити в ролі продавців і покупців свіжих продуктів. Хтось вирощує вдома або на дачі овочі, хтось-фрукти. І все це можна придбати безпосередньо у сусіда, дізнавшись про наявність тих чи інших пропозицій через Hyperlocal.

 

Віртуальний супермаркет Home Plus в метро

Seoul Корейська мережа супермаркетів Home Plus відкрила свої філіали на станціях Сеульського метрополітену. Кожен поїзд цієї підземки перетворився на електронну вітрину магазину. На ній поміщені фотографії продуктів, ціни на них і QR-коди, за допомогою яких все це можна придбати у віртуальному режимі. Замовлення буде доставлений покупцеві до моменту його прибуття додому.

 

SomethingStore - продаж кота в мішку

Онлайн-магазин SomethingStore пропонує вам купити за 10 доларів ... випадковий товар. В момент покупки ви не будете знати, що саме купуєте мобільний телефон, настільну гру, гребінець або порожнечу. І тільки після доставки товару додому, ви дізнаєтеся результат цієї незвичайний лотереї.

 

Теги:
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com