тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Наслідки торнадо у Арканзасі

Щонайменше 18 людей стали жертвами найбільш традиційного для США лиха - торнадо. Більше десяти торнадо обрушилися на штати Небраску, Айову, Міссурі. Але найгірше довелося Арканзасу - в передмістях Літтл Року, столиці штату, зруйновані десятки будинків . Вихор там проорав борозну шириною в один кілометр і довжиною в 40 років. Ось як це все виглядає з висоти...

 

Телебачення Арканзасу показує кадри з розбитими і перекинутими автомобілями, пошкодженими будівлями і поваленими деревами, передає «Інтерфакс». Тим американцям, чиї будинки гігантська воронка обійшла стороною, теж довелося несолодко - сильний вітер у багатьох місцях працював на пару з градом розміром з курячої яйце. Найбільший удар стихії прийшовся на ці вихідні, але попередження про торнадо оголошено і на найближчі дні. Метеорологи попереджають: те, що відбувається зараз в деяких штатах, - лише відкриття ураганного сезону.

Потрібно відмітити, що удар штормового фронту припав на третю річницю одного з найбільш руйнівних торнадо в історії США, який став причиною загибелі понад 300 осіб. Тоді на південно-сході країни були зафіксовані близько 300 торнадо.

 

 

 

 

Теги:
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com