тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Канада. Сади Бучартов

На початку двадцятого століття промисловець Роберт Пім Бучарт (Robert Pim Butchart) заснував бізнес поряд з багатими покладами вапняку у затоці Tod Inlet, розташованому на острові Ванкувер. Незабаром після цього його дружина Дженні, задумала і здійснила план саду, що розташувався у використаному кар'єрі поруч з родинним домом...

 

По мірі того як сад став набувати форму, Роберт почав збирати декоративних птахів і побудував для них хитромудрі шпаківні по всьому саду. До 1908 Бутчарты створили японський сад на стороні будинку, що виходить до берега моря. Пізніше з'явився Італійський сад і Сад троянд.

Нащадки Роберта досі утримують чотири всесезонних сади, які відрізняють прекрасні види і вишуканий оригінальний парковий дизайн. Завдяки помірній температурі в садах майже завжди щось цвіте. Навесні одночасної цвітуть більше 100 000 тюльпанів, а також рододендрони, азалії і сибірська желтофіоль. Аквілегії, дельфініуми, гімалайський голубий мак (Meconopsis betonicifolia) стають центром уваги разом з бульбовими бегоніями і турецької гвоздикою (Dianthus barbatus) в літній період.
Потрібно відмітити, що сади Бучартов навідують більше мільйона відвідувачів на рік і є місцевою визначною пам'яткою.


 

 

 

 

 

 

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com