тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Розроблено зарядний пристрій для мобільних девайсів від тепла тіла

Кожен власник сучасних мобільних гаджетів (смартфони і «розумні» годинник) добре знайомий з проблемою невеликого терміну роботи акумуляторної батареї. Звичайно, можна забути про підзарядку і купити механічні годинники або мобільний телефон минулого покоління, але на це згодні далеко не всі. Але що використовувати в якості надійного джерела енергії? Головний убір з сонячною батареєю? А може, мініатюрний атомний реактор в кишені?..

 

Південнокорейські вчені Інституту передових наук і технологій знайшли свій вихід із цього становища - вони вирішили використовувати для підзарядки мобільних гаджетів тепло людського тіла. Винахідникам вже вдалося створити легкий і гнучкий мініатюрний генератор, зроблений з особливого термоелектричного матеріалу.

 

 

Термоелектричні генератори, як правило, виготовлені з неорганічних матеріалів, і потужність у них вищий, ніж у генераторів, зроблених з органічних матеріалів. Проблема в тому, що такі генератори жорсткіші і важчі. Розробка південнокорейських вчених як раз орієнтована на вирішення цієї проблеми. І ось що вони вирішили зробити: склотканина, на якій надруковано мініатюрний генератор, зменшує вагу в кілька разів, а вихід енергії збільшує. Про це можна дізнатися зі статті, яку інститут опублікував на своєму офіційному сайті. Вчені відзначають, що їх творіння в майбутньому можна буде використовувати в транспортних засобах, включаючи навіть літаки.

Byung Jin Cho, лідер групи розробників, говорить: «Це революційний підхід до дизайну мініатюрних генераторів. Нам вдалося знизити вагу нашого генератора - а адже це одна з найважливіших вимог для сучасної носимой електроніки».

Теги:
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com