тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Підводна турбіна як надійне джерело електричної енергії

Океанські течії несуть величезну кількість енергії, яка зазвичай прихована під водою. Однак, нова турбіна Ocean Energy володіє достатнім потенціалом для того, щоб використовувати цей поновлюваний ресурс. Розроблена компанією Crowd Energy з Флориди, турбіна Ocean Energy є низькошвидкісною, має генератором з високим крутним моментом, і, перебуваючи на морському дні, використовує постійну потужність течій для виробництва електроенергії...

 

Прихована під водою, ця турбіна не залежить від зміни погоди, не затуляє собою пейзаж, і має постійний доступ до стабільних і надійних океанських течій. Турбіна складається з наборів пластинчастих лопатей, що працюють за принципом жалюзі. Коли лопать рухається в одному напрямку з потоком її пластини закриті і створюють максимальний опір течією, змушуючи воду штовхати турбіну, тим самим приводячи в рух генератор, який виробляє електрику. Коли лопать повертається проти руху води, її пластини розкриваються, знижуючи опір до мінімуму і дозволяючи потоку вільно проходити між ними. Такий дизайн має максимально можливу площу поверхні коли лопаті знаходяться в робочому циклі, і в той же час мінімальну поверхнею, коли рухаються проти течії.

Турбіна розроблена так, щоб протистояти жорстким умовам морського середовища, мінімізуючи вплив на водну флору і фауну. З високим крутним моментом, низькошвидкісна турбіна працює на швидкості, схожу на швидкість плаваючою риби, що не має ніякої фізичної небезпеки для життя морських мешканців. Мінімальний шум також ніяк не потурбує морське життя. Розробники сподіваються довести працездатність своєї технології, поліпшити дизайн, а потім почати роботу над масштабним виробництвом турбін, які можуть генерувати реальну електроенергію в океані. У підсумку, Crowd Energy планує розмістити турбіни з діаметром 30 метрів в шаховому масиві глибоко під водою для виробництва електроенергії в промислових масштабах.

 

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com