тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Як виглядає спецназ в різних країнах

Практично в кожній серйозній країні є спеціальні військові підрозділи. Вони займаються розвідувальними, антитерористичними операціями, займаються пошуково-рятувальними роботами, беруть участь у миротворчих і гуманітарних операціях і т.д. Давайте подивимося на цих суворих парубків з різних країн світу...

 

 

Спецназ - еліта будь-якого войська. Це місце для справжніх мужчин, але щоб потрапити туди недостатньо накачати мускули, читать мужской журнал, все це круто, але недостатньо. Крім бездоганної фізпідготовки,   Потрапити туди - мрія багатьох молодих солдатів, проте це зовсім не просто, адже крім прекрасної фізичної претендент повинен мати бездоганно-чисту репутацію, належний рівень моральної підготовки, і багато іншого.

Кілька слів про історію виникнення спецназів. Прабатьками сучасних спецпідрозділів прийнято вважати підрозділи коммандос, створені на заході в роки Другої Світової війни, а також підрозділи радянських розвідників-диверсантів фронтового підпорядкування, розвідників-водолазів, які були в розпорядженні флотів і підрозділи розвідників, які перебували у віданні НКВС. Проте з усіх структур, створених в різних країнах у роки війни і передвоєнні роки до наших днів дожили не всі. По закінченню війни спецпідрозділи майже у всіх країнах були розформовані за непотрібністю. У повоєнні роки мабуть найбільш далекоглядними виявилися британці,які змогли зберегти, хоч і не в повному складі підрозділ Special Air Service (SAS). Якщо вважати тільки безперервну історію підрозділу, то SAS на справжній момент є найстарішою. Створення та розвиток сил спеціальних операцій у тому вигляді, в якому ми звикли до цього поняття, відноситься до початку п'ятдесятих років.

На даний момент у світі існують спецпідрозділи, в завдання яких входить ведення розвідки, а також проведення диверсій, розгортання партизанского руху на території противника і боротьба з партизанами на своїй. Це найчастіше армійські та флотські підрозділи спеціального призначення з яких все і почалося.

 

Ось які хлопці воюють в спецназі Перу. В страшному сні може приснитися!


 

 

А це датський спецназ

 

 

Норвегія


 

 

Підрозділ ROC, Тайвань. Чомусь згадався фільм "Пила"


 

 

Французький


 

 

Морські котики США


 

 

Корейський


 

 

Голландський


 

 

Іракські


 

 

Снайпер США


 

 

Австрія


Теги:
 

Коментарі  

 
+1 # Юля 27.04.2014 20:35
краще уникати з ними зустрічі
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитувати
 
 
+1 # Administrator 27.04.2014 21:27
Цитую Юля:
краще уникати з ними зустрічі

атож
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитувати
 
 
0 # Степан 28.04.2014 10:44
Так, так.
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитувати
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com