тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Представлені "розумні" окуляри, які відображають дисплей Вашого смартфона

Поки ІТ-компанії наввипередки створюють «розумні» окуляри з вбудованими дисплеєм, камерою, набором датчиків та іншою електронікою, учасники проекту ІОН Glasses сміливо йдуть одною дорогою. Їх розробка куди простіше - а значить, надійніша і дешевша. Так що ж являє собою ІОН Glasses?..

 

 

Оправа ІОН Glasses поєднується з сонцезахисними і оптичними лінзами. По суті, це «розумна» оправа для окулярів, що буде вірним компаньйоном для смартфона. В одній з дужок є світлодіоди з можливістю генерації 256 колірних відтінків, кілька кнопок і порт MicroUSB. Більше того, є зумер, акумуляторна батарея і адаптер бездротового зв'язку Bluetooth 4.0. Оправа з'єднується зі смартфоном по Bluetooth каналу і отримує повідомлення про вхідні дзвінки, нових СМС, електронних листах, оновленнях статусу в соціальних мережах і т.п.

Повертаючись до теперішньої версії пристрою слід відмітити, що користувач дізнається про події, що відбуваються за допомогою різноманітної світлодіодної індикації. Колір і періодичність моргання можна налаштувати за допомогою спеціального додатка для мобільних операційних систем Android і iOS.

Теги:
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com