тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Кімченірія і кімірсенія. Квіти диктаторів

Ось ще один прояв "всенародної любові" жителів Північної Кореї до своїх перфектних вождів, тепер уже покійних правда. Незважаючи на те, що національною квіткою Північної Кореї є магнолія, де-факто цей «титул» належить кімірсенії, названої на честь засновника країни Кім Ір Сена, і кімченірії, названій в честь його сина Кім Чен Іра.

 

 

Згідно з легендою, Кім Ір Сен подорожував по Індонезії, побувавши в Богорському ботанічному саду, де зупинився перед особливою квіткою, чиє стебло було прямим, іі пелюстки були яскравими, створюючи незворушну зовнішність, а рожевий колір додавав витонченісті і досконалості. Щоб догодити диктатору, якому ця красива квітка дуже сподобалась, індонезійські ботаніки недовго думаючи, присвятили її появу на світ великому кормчому, чому той дуже втішився, і розпорядився у себе на батьківщині вирощувати ці квіти у якомога великій кількості.

 

Кімченірія ж була представлена як «знак дружби між Кореєю і Японією». Вона була виведена в 1988 році японським ботаніком-селекціонером Мототеру Камо в результаті 20 років роботи. Кімірсенія - це гібридний сорт орхідеї. Кімченірія, в свою чергу, - це багаторічна бегонія з яскраво-червоними суцвіттями. У КНДР видано цілі наукові роботи, присвячені вирощування кімченірії. Над 10 томами видання працював спеціальний комітет, куди входили власники наукових ступенів з біології та садівництву. Також в країні регулярно проходять квіткові фестивалі, де головне місце займають, звичайно, кімірсенія і кімченірія.


 

Теги:
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com