тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Touch Bionics i-limb - протез руки під управлінням iPhone

Компанія Touch Bionics випустила нову версію протеза для руки i-limb ultra revolution і забезпечила її додатком-компаньйоном для Apple iOS. Програма містить 24 передвстановлені складні хватки руки і дозволяє зберігати їх в списку «Вибраного». Про це сказано на офіційному сайті виробника...

 

 

 

Протез Touch Bionics i-limb ultra revolution розвивається вже не перший рік і на сьогоднішній день його можна назвати одним з найбільш складних, досконалих і функціональних. Ті, кого лякає металевий колір руки або ж вони просто соромляться протеза, є можливість змінити колір на значно природніший за допомогою фірмових накладок livingskin («жива шкіра»).

 

 


Представлена версія протеза i-limb ultra revolution обзавелася новими, більш чутливими сенсорами, які дозволяють користувачеві зручніше працювати з протезом. Пристрій також дозволяє керувати силою стиснення штучних пальців, що дозволяє, як обережно взяти крихкий склянку, так і прикласти значне зусилля при перенесенні важкої сумки. А крім того компанія - як вона стверджує, першою на ринку - забезпечила свій протез додатком-компаньйоном під управлінням Apple iOS.

Програма призначена для останніх сматфонів Apple і запуститься навіть на iPad, хоча, звичайно, зручніше нею управлятися за допомогою iPhone або навіть iPod touch. Програма містить 24 попередньо встановлених варіанту «хватки» протеза i-limb ultra revolution, які призначені для різних складних ситуацій. У користувача є можливість зберегти певні види хваток в «Обране» і викликати їх набагато оперативніше, в кілька дотиків до екрану. Утиліта також дозволяє проводити профілактику і може працювати в режимі навчання, допомагаючи користувачеві освоїться з протезом. До її появи ці функції були покладені на програму для персонального комп'ютера.


 

 

 

 

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com