тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Зачіска вартістю $500 млн

Знаменитий британський ювелір Лоренс Графф відзначив свою 60-річну кар'єру найдорожчою жіночою зачіскою у світі вартістю $500 млн...

 

 

Свій 60-річний ювілей професійної діяльності лондонський ювелір вирішив відзначити крім грандіозної вечірки відтворенням легендарного образу Волосся і Коштовності (Hair and Jewel) з 70-х років, який представляла модель з багато прикрашеними зачіскою діамантами та іншими дорогоцінними каменями, вартістю в 1 мільйон доларів.

На цей раз 75-річний ювелір створив зачіску, прикрашену діамантами та дорогоцінним камінням на 500 мільйонів доларів! Містер Графф минулого року презентував у столиці Туманного Альбіону модель Далю Гюнтер у волосся якої, укладені фантазійним чином, були вплетені 22 ювелірні прикраси з діамантів, створені маестро, включаючи кільце з 52.73 каратним яскраво жовтим діамантом з смарагдовою огранюванням. Їх доповнювали також сережки з огранених алмазів чистої води вагою в 51,53 карата і 50,76 карат у формі серця; 10.47-каратний яскраво синій найчистішої води бріолет в алмазному кулоні; кільце з 6.51-каратним рожевим діамантом та інших діамантових виробів зроблених з 550-каратного алмазу Letšeng Star, 14-го за величиною, з коли-небудь знайдених, алмазу за всю історію. За такою зачіскою потрібен і відповідний догляд, до речі на сайті www.victoriastyle.com.ua ви знайдете багато цінних порад як зберегти своє волосся здоровим і красивим на довгі роки.

На ювілеї він представив ще ряд своїх ювелірних робіт, пов'язаних з діамантами, наприклад, брошку Павич, вартістю в 100 мільйонів доларів, суцвіття якої складається з різнокольорових діамантів загальною вагою 120,81 карат, з 20,02 - каратним діамантом грушоподібної форми в центрі композиції. Він також нагороджений орденом Британської імперії за роботу в ювелірній справі, яка є однією з найпочесніших нагород Британської монархії.
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com