тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Чорна сапота - фрукт зі смаком шоколаду

Напевно багато хто все дитинство думали: чому фрукти і овочі не можуть бути на смак такими ж, як шоколадки? Що ж, один фрукт зі смаком шоколаду (а саме - шоколадного пудингу) в природі існує - це чорна сапота.

 

Незважаючи на яскравий шоколадний смак, чорна сапота - фрукт, і в ньому міститься дуже мало жирів. Зате в ній у чотири рази більше вітаміну С, ніж в апельсині, і багато кальцію і фосфору. Смачний фрукт - родич хурми; яку всі напевно бачили - у неї м'якоть оранжева, а у сапоти - майже чорна. Не дозволяйте липкості фрукта збентежити вас - смак і аромат варті того, щоб його спробувати. Тонка шкірка чорної сапоти - темно-зелена. Якщо розрізати фрукт навпіл, то ви отримаєте смачну стиглу м'якоть, за консистенцією схожу на заварний крем. Перестигла сапота може здатися потворною, але на смак вона нітрохи не гірше, ніж просто стиглий фрукт.

Плоди чорної сапоты від п'яти до десяти сантиметрів в діаметрі. Вони ростуть в Мексиці і Центральній Америці на прекрасних деревах з блискучими темно-зеленим листям та чорною корою. Ростуть дерева не тільки в тропіках - вони прекрасно почувають себе на висоті від півтора до двох кілометрів. Плоди в основному без кісточок, але іноді в них може бути по п'ять-шість овальних насіння. Якщо хочете посадити чорну сапоту у своєму саду (а це цілком можливо), то шукайте фрукти прямо під деревом. Хитрість у тому, щоб знати, які плоди шукати: плід не повинен бути перезрілим або недостиглим, інакше насіннячко з нього не приживеться чи молоде дерево виросте, але ніколи не почне плодоносити.

 

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com