тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Строкаті плантації Кекенхоф з повітря

 

Цвітіння тюльпанів і гіацинта в самому розпалі в Королівському парку Кекенхоф в Нідерландах. Щорічно в період з середини березня по середину травня тут розпускаються близько 9 000 000 цих квітів. Більшість з них згодом будуть відправлені на продаж. А поки мешканці країни і туристи в повній мірі можуть насолодитися красою. Варто відзначити, що не менш захоплююча картина відкривається з повітря. На висоті пташиного польоту плантації нагадують різнокольорові клаптики тканини, розстелені на полях...

 

 

Цей гігантський Парк квітів у Голландії по праву вважається унікальним творінням, представником усього весняного цвітіння світу, такий собі своєрідний тюльпановий рай. Щороку виставка квітів у парку Кекенхоф проходить під новим девізом. Темою 2014-ого року стала Голландія. У відповідності з цією темою на протязі всього сезону з 20 березня по 18 травня ви зможете відвідати різні цікаві заходи, які так чи інакше пов'язані з Королівством Нідерланди. Великодні вихідні з 18 по 21 квітня по парку будуть стрибати великодні зайці, відбудеться шоу хижих птахів і різноманітні дитячі свята. Дні 26 і 27 квітня пройдуть під знаком голландської кухні. Гості парку Кекенхоф насолодяться традиційними делікатесами Нідерландів: сиром з Гауді, Едама і Лейдена, солодкими струпвафлями і патокою, кров'яною ковбасою, м'ясним рагу гюцпот і, зрозуміло, популярним пивом марок Heineken, Amstel і Grolsch.

З 30 квітня по 4 травня у парку виставлять свої роботи, пов'язані з квітковою тематикою, 50 голландських художників. Ми ще обовязково повернемося до теми цьогорічного Кекенкофу, а наразі подивимося чудові фото квіткових полів з висоти пташиного польоту.

 

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com