тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Зміїне вино: екзотичний напій не для слабкодухих

Одним з найбільш екзотичних видів алкогольних напоїв, поширених в світі, є зміїне вино. Особливістю цього слабоалкогольного напою вважається отруйна змія, яка знаходиться в пляшці...

 

 

Вперше таке незвичайне вино було виготовлено у В'єтнамі, але на сьогоднішній день воно знаходило своїх прихильників і в інших державах Південно-Східної Азії. Змії, будучи головним інгредієнтом цього унікального напою, цінуються не своїм м'ясом, а зміїною отрутою, який розчиняється у спирту. Отрута, що входить до складу напою, денатурирован етанолом, тому він вважається безпечним для здоров'я.

 


Полезные бесплатные программы для вашего компьютера советую скачивать с сайта softlaba.com.


 


Цікавий і той факт, що крім змії в цьому вині можуть перебувати і кілька скорпіонів або ящірок. Прикрашає такий незвичайний «інтер'єр» пляшки вина різні лікарські трави і коріння. Трави в напій можуть добирати тільки фахівці, адже їх роль у смакових якостях вина досить значна. Від коренів і лікарських рослин багато в чому залежить тонізуючий, лікувальний і антибактеріальний ефект цього слабоалкогольного напою. Зміїне вино, на думку виробників, може застосовуватися в лікуванні багатьох недуг, але все ж експерти вважають, що багато його лікувальних властивостей перебільшені для залучення потенційних покупців.

 

 

 

 

 

 

 


Качественные и недорогие товары для дома и сада, спортивный инвентарь, продукцию для ухода за телом и волосами, и многое другое предлагает телемагазин TopTV.by.


 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com