тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

З життя російської глибинки

 

Кажуть, кримчанам видають нові паспорти з пропискою в Магадані, чи в якомусь іншому захолусті. Як живе зараз "перспективна" російська глибинка? Подивимось на прикладі містечка Комунар, що знаходиться у Хакасії. До речі, місцева влада стверджує, що власне у них кращі в Росії дороги. А ось що там насправді...

 

Таких містечок в Росії тисячі, це характерне обличчя країни за виключенням Москви, Пітера, інших мегаполісів, і, звичайно ж, ізольованих елітних поселень олігархів, всеможливих зірок, політиків і корупціонерів.

У Комунар веде багатокілометрова гравійна дорога з повною відсутністю асфальтового покриття. Та й у самомі селищі немає навіть найменшого шматочка асфальту. У двори можна заїхати тільки на гусеничній техніці. Вийти з дому - це ціле випробування. Краса! Хочете тут пожити? Не кажу, що у нас "шенген", але все ж таки не така глибока задниця!

Єдине містоутворююче підприємство в Комунарі - золотодобувний рудник. Тобто жителі селища займаються тим, що поповнюють золотовалютний резерв Росії. Всього за роки існування підприємства було видобуто більше ста тонн золота, тобто кожен рік Комунар відправляє в казну Росії близько тонни валютного металу. За рахунок таких "комунарів" і збирають мільярди на олімпіади, і інші понти, а от місцевим тєрпілам приходиться хіба що лише спиватися, або деградувати якимось іншим способом.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com