тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Система Pheme розпізнає брехню в інтернеті

Фахівці кількох європейських університетів розробляють нову комп'ютерну систему, яка дозволить відрізнити правду від вигадки. Це технологія стане своєрідним детектором брехні для соціальних мереж. Вона буде сканувати в режимі реального часу сторінки соціальних мереж і визначати наскільки написане відповідає дійсності. Творці системи під назвою Pheme, названої в честь грецького міфологічного персонажа, відомого поширенням скандальних чуток, стверджують, що вона протягом невеликого проміжку часу зможе визначити рівень правдивості написаного і розпізнати брехню.

 

 


Интересует отделка квартир в Сочи? Компания Стройкомплект готова предложить вам услуги по отделке и ремонту Ваших квартир, полный спектр отделочных работ. Гарантия 12 месяцев!


 

Дослідники з Європи об'єднують свої сили, щоб проаналізувати правдивість заяв, які з'являються в соціальних мережах в режимі "реального часу". На думку Times, створена система буде перешкоджати поширенню образливих чуток і помилкових заяв, які так часто з'являються в інтернеті і вводять в оману користувачів соціальних мереж. Калина Бончева (Kalina Bontcheva), фахівець кафедри інженерії, професор з університету Шеффілд, стверджує, що нова система буде в змозі перевіряти інформацію швидко і навіть простежити джерело походження слуху.

Система Pheme буде класифікувати інтернет-чутки по 4-м категоріям:

1. Спекуляції. Наприклад, чи можуть процентні ставки підвищуватися.

2. Суперечки. Наприклад, в жарких дебатах про нову вакцину.

3. Невірна інформація.  Коли щось не відповідає дійсності і мимоволі поширюється в соціальних мережах.

4. Дезінформація.

Коли неправдиві заяви спеціально публікують зі злим умислом.

Дана система працює на основі оцінки якості інформації, приділяючи особливу увагу джерелам цих даних. Детектор брехні "перевіряє" новинні агентства і різні портали. Система особливо стежить за так званими "ботами" (комп'ютерними програмами, призначеними для розсилки спаму). Система також сама буде виконувати пошук історії та біографії користувача. Таким чином, детектор брехні зможе визначити, чи дійсно профіль користувача справжній, або ж сторінка була створена виключно для розповсюдження неправдивої інформації.

Система Pheme зможе знайти джерела, що створюють резервні копії. Дана система використовує інформацію, щоб оцінити, наскільки ці дані відповідають дійсності. Результати пошуку будуть відображатися на екрані користувача. Творці системи заявили, що дана програма, за попередніми оцінками, обійдеться приблизно в 3,5 млн. фунтів стерлінгів, а повна версія програми побачить світ десь через рік.

 


Логические, математические, словесные головоломки онлайн.


 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com