тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Фестиваль лимонів в Ментоні

Фестиваль лимонів - це те, чим французьке місто Ментон стало знамените на весь світ. Кожен рік з середини лютого до початку березня місто заповнюється туристами, які приїжджають подивитися на грандіозне дійство, присвячене цитрусовим і в першу чергу лимону. Кожного року я розповідаю про цей чудовий фестиваль, що ж цікавенького представлено на цьогорічному Menton Lemon Festival? Дивимось...

 

Щороку на Фестиваль лимонів в Ментон приїжджає все більше і більше гостей. У минулому році, незважаючи на незвично холодну для цього місця погоду, Ментон відвідало більше 230 тисяч туристів зі всього світу. Найбільше серед них, звичайно, французів. Багато бельгійців, німців, англійців і т.д.

Для побудови гігантських скульптур (висотою більше 10 метрів) з апельсинів і лимонів використовується більше 140 тонн цих самих плодів. 300 фахівців займаються підготовкою цього заходу. У 2014 році Фестиваль лимонів (Menton Lemon Festival) в Ментоні буде присвячений знаменитому твору Жуля Верна "20 тисяч льє під водою". Це, якщо хто не пам'ятає, про капітана Немо.

 

 

 

 

Теги:
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com