тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Трирічна дівчинка увійшла в число найрозумніших людей на планеті

Трирічна Алексіс Мартін - член Міжнародної організації Mensa, яка об'єднує людей з високим коефіцієнтом інтелекту. Алексіс Мартін з міста Куїн-Крик, штату Арізона, є наймолодшим членом Mensa International . Показник інтелекту дівчинки перевищує 160 балів. Є ймовірність, що саме таким IQ володіли Альберт Ейнштейн, Білл Гейтс і Стівен Хокінг...

 


Для порівняння - рівень інтелекту звичайної людини становить близько сотні балів. Проте точні дані про розумові здібності дівчинки (крім показника IQ існують ще інші методики) отримати не вийшло - вона дуже швидко виконала всі завдання.

Ознаки обдарованості Алексіс показувала з самого дитинства. Вже у один рік вона могла з точністю до кожного слова відтворити казку, яку розповідали їй на ніч батьки. Дівчинка ще не ходить в дитячий садок, але вже читає книги, які призначені для п'ятикласників. Алексіс навіть сама вивчила іспанську мову, в цьому їй допоміг iPad батьків. І, як результат, дівчинка входить в число найрозумніших людей планети - а це лише 2% від усього населення Землі. Батьки Алексіс небезпідставно пишаються видатними інтелектом дочки, але, в той же час, вони переживають - невідомо, як обдарованість дочки позначиться на її подальшому житті.

 

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com