тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Поцілунок метелика

В лондонському Музеї природознавства тепер можна поспілкуватися з метеликами в рамках сезонної виставки під відкритим небом. У день відкриття там побували діти, для яких спілкування такого роду - справжнє щастя!..

 

 

Чи здатні дорослі, навантажені роботою, турботами про будинок і списком покупок, радіти цим, мабуть, найпрекраснішим із комах так само, як діти? Мало хто з нас може похвалитися любов'ю до комах - мух, павуків, жуків. Але метелики подобаються більшості з нас, і якщо така сяде до нас на ніс, ніякого відрази ми не відчуємо - напевно, навіть не спробуємо змахнути.

У світі існує близько 200 тисяч видів метеликів. Деякі з них дійсно живуть не більше дня, а то і не більше кількох годин, але тільки деякі. Серед 200 тисяч видів метеликів зустрічаються самі різні, в тому числі і безкрилі, хоча, звичайно, саме за крила, вкриті різнокольоровими візерунками на будь-який смак і колір, ми їх любимо. Дивлячись на ці фотографії, на яких діти вступають з метеликами в дивовижний невербальний діалог, стає трошки світліше на душі. Краса в світі є, вона нікуди не поділася, і вона буде поруч завжди, що б не трапилося.


 

 

 

 

 

Теги:
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com