тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Екологічний будинок на Філіппінах

Дизайн-студія Atelier Sacha Cotture нещодавно спроектувала цікавий приватний будинок площею 465 кв. метрів в місті Паранак, Філіппіни...

 

 

Розміщений у житловому районі з низькою щільністю населення і маленькою висотою забудови, цей дім представлений передпокоєм, гаражем і службовими приміщеннями, розташованими з боку дороги, а також вітальнею, їдальнею та кухнею, винесеними в протилежну частину резиденції з видом на задній двір.

На другому поверсі будинку спроектовані кімната відпочинку, кабінет і дві спальні, в той час як головна спальня займає весь третій поверх. Задній двір, сад на даху та тераса загальною площею 250 квадратів є важливою частиною резиденції. На задньому дворі будинку розбитий невеликий ставок з водоспадом.

В якості основного матеріалу обробки архітектори використовували бамбук, а все завдяки його низькій вартості, екологічності та історичної цінності. На підлозі в холі передпокою викладений граніт місцевого походження, а всі вікна і частина предметів меблів виготовлені з червоного дерева локальних порід. Одна зі стін у спальні господарів виконана з кокосової кори. Електрику для побутових потреб частково виробляється сонячними батареями, розташованими на даху будинку.


 

 

 

 

 

 

 

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com