тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

"Модна" революція в Намібії: вінтажні вбрання від дизайнера-самоучки

Африканські міста навряд чи зможуть коли-то конкурувати з Парижем чи Міланом за статус столиці світової моди, однак якщо одного разу в Намібії трапиться справжня революція в області моди, то ми точно будемо знати, кому цим зобов'язані...

 

 

Lourens Loux Gebhardt - дизайнер-самоучка, «гуру вінтажу», як він сам себе називає. Саме цей амбітний африканець вирішив проголосити себе іконою стилю, сподіваючись, що й інші, дивлячись на нього, не залишаться байдужими до ретро-стилю в одязі.

 

 

Lourens Loux Gebhardt називає себе «хіпстером», або «бітніком», розуміючи під цим повну свободу творчого самовираження. Він обожнює одяг з секонд-хенду і вміло поєднує вінтажні і сучасні речі. На шопінг Лоуренс витрачає копійки, а виглядає на мільйон. Він зізнається, що багато торговці віддають старі речі недорого, адже попит на них мінімальний.

Сьогодні Lourens Loux Gebhardt працює дизайнером, стилістом і кравцем, він із задоволенням дає консультації в питаннях моди і сам вміє тримати голку в руках. Добре одягатися він любив з дитинства, завжди пам'ятав мудру пораду свого діда: «Мода - це те, що ти приймаєш, ще не знаючи, хто ти є насправді, тому ти повинен бути завжди добре одягнений». В даний час Lourens Loux Gebhardt співпрацює з організацією Khumbula, групою стилістів і дизайнерів з Йоганнесбурзі, Південна Африка. Головна мета спільних проектів - показати всьому світу моди, що талановиті люди на африканському континенті теж можуть об'єднуватися. Вони називають себе LIA, що розшифровується як «Любов - це Африка». Ці талановиті модельєри надихають модниць і модників, поступово починають виховувати покоління людей, які зовсім інакше сприймають роль одягу в сучасному житті. Мабуть, це вже неабияке досягнення!


 

 

 

 

Теги:
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com