тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Статистика YouTube

В офіційному блозі найвідомішого у світі відеохостингу YouTube з'явилася інформація, що його місячна аудиторія досягла позначки в 1 мільярд користувачів. Як відзначають представники сервісу, такий показник означає, що кожен другий мережевий користувач заходить на YouTube.

 

 

На сторінці статистики YouTube зазначається, що кожної хвилини на сервера ютюбу завантажуються ролики загальною тривалістю 72 години, а щомісяця цифра сумарних переглядів становить понад 4 мільярди годин відео. За 2011 році на YouTube було зафіксовано приблизно трильйон переглядів, причому у 2009 році ця кількість становила всього біля 12 мільярдів.

Невеличка довідка про історію створення.  Сервіс YouTube був створений трьома друзями-студентами в 2005 році. Чад Херлі з Пенсільванського університету, Стів Чен і Джавед Карім з Університету Іллінойсу працювали в компанії PayPal в Сан-Бруно, штат Каліфорнія і розглядали свій проект як непоганий засіб розваги. За поширеною легендою Джавед Карім не зміг взяти участь у якійсь студентській вечірці, і Чад зі Стівом вирішили поділитися з ним хоча б відео. Але так як відповідного сервісу не існувало, приятелі вирішили придумати свій. Вони використовували Flash Video, що дозволяло отримати більш-менш прийнятну якість відео при невеликих обсягах. Створюючи Youtube, студенти задумували його не тільки як відеохостинг, але і як майданчик для відео-знайомств (про що говорить присутній на первинному варіанті сайту пошук "друзів" з урахуванням віку і статі).

Домен Youtube.com був активований 14 лютого 2005 року, перший же відеоролик був викладений на сайті лише 23 квітня - Джавед Карім зняв пятнадцятисекундне відео про те, як якийсь Яків Лапітски позує біля клітки зі слонами. Для публічного використання Youtube був відкритий в листопаді 2005 року.

 


Все, что нужно знать про выбор бизнес хостинга, какому сервису отдать предпочтение узнайте на страницах сайта firstain.com.


 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com