тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Зубна щітка Kolibree з доступом в інтернет

Зубна щітка з часу її винаходу зазнала безліч змін і, здається, що досягла свого еволюційного піку. Але компанія Kolibree вирішила додати ще одну сміливу ідею і випустила, на їхню думку, кращу зубну щітку. Особливість інновації полягає в тому, що у неї є доступ до мережі інтернет!..

 

За допомогою цього пристрою власник не забуде почистити зуби і буде повністю стежити за самим процесом. Через Bluetooth щітка може синхронізуватися зі смартфоном і виводити інформацію на екран. На мобільний пристрій надходять дані про рухи щітки і дотиків її щетинок з поверхнею зубів. Пристрій аналізує зібрану інформацію і повідомляє своєму власникові, чи став він чистити зуби гірше чи краще, чи достатньо часу він приділяє важкодоступним місцям і чищенню в цілому. Виробник стверджує, що це допоможе своєчасно скорегувати дії і зберегти здоров'я зубів.

Компанія надала можливість розробникам ПЗ для смартфонів створювати різні програми, в яких будуть використовуватися дані, отримані з датчиків пристрою. Тим самим виробник прагне підвищити інтерес до щоденної гігієни порожнини рота. Приміром, кількість хвилин, протягом яких людина чистив зуби можна обміняти на бонуси в грі. В першу чергу це привертає увагу дітей і робить заняття захоплюючим. Династия - стоматология киев

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com