тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Автомобіль для плейбоя

У червні 1975 року журнал Playboy представив на своїх сторінках концепт дуже незвичайного автомобіля. Знаменитий американський індустріальний дизайнер Сідні Джей Мід (Sydney Jay Mead) розробив для журналу проект під назвою «Playboy Land Yacht»...

 

Відомий дизайнер і футурист Сідні Джей Мід відомий в першу чергу створенням концепт-арту до культових популярних художных фільмів: "Той, що біжить по лезу", "Чужі", "Трон", "2010" та інших. Про нього я вам ще розповім. А сьогодні я покажу вам те, що Сід Мід створив в 1975 році - це прекрасний концепт для «наземного яхтомобіля» за замовленням компанії Playboy. Тоді преса назвала це механічне чудо «машиною американської мрії» і була в чомусь права.

Ця «сухопутна яхта» повинна була вразити уяву людини 70-х і стати справжнім втіленням автомобільного ідеалу. Величезні панорамні вікна, ванна-джакузі, чудовий салон, ультрасучасна (на ті часи) електроніка - все це, за задумом дизайнера, повинно було продемонструвати максимум сексуальності і розкоші. Величезна ліжко для відпочинку і розваг на відкритому повітрі, що знаходиться на даху авто - це не межа розмаху дизайнерської фантазії Сідні Мзс.

Автомобіль передбачалося оснастити кількома широкоекранними телевізорами і камерами зовнішнього спостереження, а по всьому салону повинні були бути розміщені телефони. Водій повинен був керувати цією «наземною яхтою плейбоя» з рубки з допомогою спеціальних джойстиків. А інфрачервоні камери - проектувати зображення нічної дороги прямо на екран перед водієм. Величезна ліжко два на два метри і кінопроектор повинні були урізноманітнити дозвілля власника-плейбоя, а центральний комп'ютер забезпечити комфорт і безпеку.

І хоча ця чудова фантазія прославленого дизайнера так ніколи і не була втілена в металі - політ фантазії, неординарність мислення і сміливість у передбаченні технічних рішень майбутнього заслуговують поваги і привертають увагу навіть майже сорок років після народження цього проекту.

Теги:
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com