тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Велика арка Лос-Анджелеса

Одним з найбільш відомих архітектурних споруд в Парижі є Велика арка - побудована на вході у діловий район Дефанс. У Лос-Анджелесі теж з'явилася подібна будівля. В ньому розташувалася місцева філія Коледжу Емерсона...

 

 

Днями у відділення Коледжу Емерсона в Лос-Анджелесі сталося новосілля. Цей вищий навчальний заклад нарешті переїхав в новий корпус, збудований у 2012-2014 роках за проектом архітектурної студії Morphosis Architects. Дана споруда поєднала в собі всі потреби установи - в ньому розташовані навчальні аудиторії, адміністративні приміщення, конференц-зали і навіть житло для студентів.

Це повноцінне місто в місті, звідки учні можуть не виходити місяцями. Адже у будівлі є також магазини, спортзал, кафе і їдальні, а також розважальний центр з кінозалом. Загальна площа всіх приміщень комплексу - 11148 квадратних метрів. Сама архітектура цього будинку від Morphosis Architects повинна надихати студентів, які навчаються в ньому, на творчість і пошук нестандартних рішень у всіх сферах життя. Її не можна назвати лінійної - переходи дуже заплутані і не очевидні, внутрішнє планування приміщень здається взагалі випадковою. Тим не менш, Коледж Емерсона в Лос-Анджелесі - добре продумана споруда, до логіки якого треба звикнути. А вже зовні воно виглядає дуже ефектно і красиво. Це буде одне з найбільш незвичайних і пам'ятних будівель в Голлівуді.


 

 

 

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com