тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

"Куртка-хамелеон", чутлива до перепадів температур

Якщо чоловік говорить, що йому нічого надіти, значить, у нього не залишилося нічого чистого. Якщо жінка - то у неї немає нічого нового. Знаменитий алхімік Lauren Bowker вирішила полегшити жіночу долю і створила унікальну модель куртки, яка змінює свій колір залежно від температури повітря...

 

 

Унікальна куртка-хамелеон вперше була продемонстрована у складі капсульної колекції на Лондонському тижні моди. Головний секрет куртки, що змінює колір, у спеціальних чорнила, якими просякнутий весь виріб. Саме вони реагують на перепади температури зміною кольору. Для того щоб підсилити ефект, в компанії THEUNSEEN було вирішено зробити куртку «лускатою». В результаті виріб получився більш яскравим і самобутнім, а колір - багатогранним. Крім того куртка була доповнена камінням Сваровскі, що додало їй блиску.

Автор виробу стверджує, що куртка-хамелеон - це перша ластівка в асортименті одягу такого роду. Ймовірно, в майбутньому деяка спецодежда буде виготовлена з такої інноваційної тканини. Крім того креативна дизайнерка Lauren Bowker впевнена, що через кілька років подібна куртка буде в гардеробі кожної модниці, а чорнило, що змінюють колір, будуть у вільному продажу, і кожен зможе оновлювати шкіряну поверхню у міру необхідності.


 

 

 

Теги:
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com