тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Rinspeed - електромобіль-квартира для комфортного відпочинку

Творців електромобіля Rinspeed явно надихнув інший електрокар - Tesla Model S, створеним компанією Tesla Motors ще в 2012 році. Новий автомобіль дещо перевершує свого попередника. Його головною відмінністю став неймовірно просторий салон, який можна в разі необхідності перетворити в мобільне житло...

 

Всередині Rinspeed немає кухні, ванною або туалету, проте в машині можна зручно лягти і відпочити, що вже не менш важливо. Можливо це завдяки незначній «перебудові» салону Rinspeed, який між іншим відбувається автоматично. Більш того, в задній частині салона є 32-дюймовий екран, за допомогою якого пасажири можуть дивитися відео або серфити в інтернеті. У перспективі команда конструкторів, що створила Rinspeed, хоче зайнятися розробкою автоматичної системи керування авто. Говорячи простою мовою, творці Rinspeed хотіли б збудувати автомобіль-автопілот.

Варто зауважити, що зараз над подібними проектами працюють чи не всі великі автовиробники світу. Таким чином, водій міг би проводити час у поїздці лише іноді «відволікаючись на те, що відбувається на дорозі. Вже сьогодні існують системи, що дозволяють автомобілю розпізнавати об"єкти, що знаходяться поруч: пішоходів, автомобілі, тварин і всякого роду фізичні перешкоди. На жаль, поки що не існує системи, яка могла б адекватно і своєчасно реагувати на події, на дорозі перед їдучим автомобілем.


 

 

 

Теги:
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com