тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

"Bugatti" показала "Rembrandt Bugatti"

«Bugatti» показала в Женеві модель «Rembrandt Bugatti» - четверту модель з ексклюзивних шести машин серії «Легенди Bugatti», які відрізняються досить незвичайним ексклюзивним дизайном...

 

 

 

Рембрандт Бугатті був братом засновника компанії Етторе і одним з найвідоміших скульпторів на початку 20 століття. Одна з його найбільш значних робіт - скульптура танцюючого слона. Фігурка цієї скульптури прикрашає радіатор «Bugatti Type 41 Royale» і стала символом бренду.

Версія «Rembrandt Bugatti» коштує від 2 180 000 євро і буде випущена в кількості всього трьох машин. «Rembrandt Bugatti» створена на основі «Bugatti Veyron 16.4 Grand Sport Vitesse» з 8-літровим мотором «W16» з обертовим моментом 1500 Нм і потужністю 1200 к.с. при 3000-5000 оборотах на хвилину, і може розганятися з 0 до 100 км за 2,6 секунди.

Всі перші дев'ять машин трьох версій серії «Legends» були доставлені покупцям у минулому році. Раніше компанія представила в серії «Les Légendes de Bugatti» версії «Jean-Pierre Wimille», «Jean Bugatti» і «Meo Costantini» (по три машини).

 

 

 

 

 

 

 

Теги:
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com