тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Спокійної ночі, малята: огляд оригінальних ліжечок для найменших

В асортименті сучасної дитячої меблів з'явилися футуристичний гамак, хмара, міні-будиночок та інші оригінальні і зручні моделі спальних місць для малюків. У цьому огляді зібрано кілька оригінальних ліжечок для самих маленьких...

 

 

Kumo Baby Crib (фото зверху) - оригінальна дитяче ліжечко, схожа на хмару. Креативщики з японського арт-бюро Sora Design пропонують клієнтам два варіанти розміщення ложа для малюків - на підлозі або в підвішеному стані.


Дизайнер Лана Аджийен (Lana Agiyan) вважає, що традиційні дерев'яні прути на дитячих ліжечках не сприяють здоровому сну дитини і викликають у неї психологічний дискомфорт. В якості альтернативи Лана розробила схожу на мильну бульбашку незвичайну колиску Baby Bubble Bed. Завдяки прозорим стінам у батьків є можливість спостерігати за малюком з будь-якої точки кімнати. А конструкція ліжечка забезпечує постійне заколисуюче погойдування. Вийнятковий комфорт, відеоняня Medisana Smart Baby Monitor, і можете не сумніватися - здоровий сон і абсолютний ідеальний догляд за вашою дитиною гарантовано!

 

Придумане японськими конструкторами дитяче ліжечко Suima Robotic Crib створює у малюків ілюзію присутності мами. В роботизовану колиску вбудований датчик крику, що запускає режим заколисування і звуковий супровід, що імітує биття материнського серця.

Suima Robotic Crib продається в комплекті із захисною сіткою і пультом дистанційного керування. В Японії ліжечко-"маму" можна не тільки купити ($4500-5500), але і взяти в оренду, заплативши близько $ 100 за місяць.

Теги:
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com