тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Розклади від Коломойського (відео)

Дивився вчора виступ Коломойского, хто не знає - того, що є одним з найбагатших людей в Україні, і того що днями призначили губернатором Дніпропетровської області. Його найперша прес-конференція. Сам факт піблічного виступу досить показовий, адже цей пан уникає публічного життя, і зараз практично постійно живе собі тихенько десь у Швейцарії...

 

 

Зрозуміло - олігарх, буржуй-експлуататор проклятий, але толково розсуждає мужик, все логічно, дохідливо, з юморцою і без лишнбої риторики, словоблуддя і емоційних соплів "розставив все по поличкам". Добряче так собі пройшовся по Януковичу з Путіним, цитати історичних постатей влучно присовокупляв до свого спітчу.

Розташовує до довіри, здається він зможе навести лад там на сході. Повторюю, здається, бо хто зна, що у тих мільярдерів на умі, не на голому ж альтруїзмі вони бабло гребуть.


 

Люблю таких людей слухати. Ще так Гриценко вміє. До речі про останнього, не розумію, чому йому не дали якоїсь посади в уряді, наприклад, міністра оборони. Він же добре знається у військовій справі (памятається, успішно очолював військове відомство), та й справжнім патріотом України є.

 

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com