тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

В Японії люди збираються в групи, щоб поплакати разом

Багато людей кажуть, що сльози допомагають їм позбутися від стресу. В Японії люди спеціально збираються разом, щоб поплакати: «Семінари плачу» проводить Такаші Сага, що називає себе слізним сомельє. За його словами, його робота схожа на вибір відповідного вина: він шукає і надає людям книги, пісні і фільми, що зачіпає їхні емоції...

 

 

В Японії плакати на людях не прийнято. Два рази в місяць Сага організовує руікатсу - семінар плачу для радості. Він вважає, що після сліз люди очищаються: тяготи, напруга і негаразди відступають на другий план. За словами Саги, сміх звільняє від стресу ненадовго, а після сліз люди не схильні до стресу протягом тижня, тому сльози для фізичного і психічного здоров'я краще сміху.

Наукові дослідження показали, що коли порушені наші емоції, і ми через це плачем, то разом зі сльозами виділяються ті ж види гормонів, що і при фізичних навантаженнях. Зазвичай на початку семінару багато людей сидять з кам'яним обличчям, але надані Сагою матеріали здатні зворушити кого завгодно. Наприклад, один сеанс почався з того, що чоловік розповів сумну історію, за цим послідувало відео з Вітні Х'юстон та її піснею «I Will Always Love You» на тлі.

 

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com