тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Мобільна сауна від Denizen Works + Friends

Архітекторами компанії Denizen Works + Friends у 2011 році було представлено цікавий проект маленької мобільного сауни, яка отримувала назву Denizen Sauna. Зараз сауна Denizen Sauna знаходиться на території Аландських островів у Фінляндії...

 

 

Як бачимо з фото, все тут зроблено максимально функціонально, комфортно і стильно: і вагонка дерев"яна для сауни і інші необхідні для цієї процедури аксесуари, одним словом - заходь і насолоджуйся!

Ця мобільна сауна стала відмінним виходом для хозайки прилеглого будинку, яка 12 років намагалася побудувати стаціонарну сауну на місці занедбаного човнового сараю. Але вона так і не змогла отримати дозвіл на будівництво. Змучившись боротися, вона вирішила зупинитися на запропонованому мобільному варіанті від компанії Denizen Works + Friends. Сауна Denizen Sauna чимось нагадує великі сани. Це не спроста, бо саме завдяки цьому, сауну в зимовий час можна переміщати по льоду, щоб розміщувати поблизу ополонки, а це дуже важливо для поціновувачів цієї парилки. Вартість сауни становить £3465 а на реалізацію пішло всього 9 днів.


 

 

 

 

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com