тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Як прискорити Інтернет при повільному з'єднанні

Актуальна проблема, чи не так? У звязку з цим згадав дотепний афоризм: "хочеш дізнатися більше про людину, про її психічний стан, поспостерігай як вона веде себе за повільним інтернетом".

А ось що радять спеціалісти, кілька нескладних процедур і, можливо ваш мереживний серфінг буде більш швидким, а отже ефективнішим і приємнішим...

 


1.Перейдіть на швидкий DNS. Кожен раз, коли ви відкриваєте якийсь сайт, його адреса дістається зі своєрідного сервісу і переводиться на зрозумілу комп'ютеру мову. Якщо цей сервіс буде працювати досить швидко, то ви можете економити кілька мілісекунд на кожній відкритій сторінці.

2.Вимкніть фонові завантаження. Якщо у вас кожен мережевий байт на рахунку, то потрібно виключити всі фонові споживачі трафіку, що вам в даний момент не потрібні. Це можуть бути закачування торрента, автоматичні оновлення ОС або звичайних програм.

3.Відключіть автоматичне оновлення сторінок Деякі сайти, наприклад Facebook або Twitter, можуть самі автоматично завантажувати новий вміст у фоновому режимі. Вимкніть цю функцію за допомогою спеціального розширення для браузера.

4.Вимкніть миттєвий пошук Google. Ця функція чудово працює та допомагає економити час у тому випадку, якщо у вас швидке з'єднання. При жахливому конекті від неї ніякої користі, крім зайвого використання даних. Для її деактивації просто натисніть на іконку шестерні на будь-якій сторінці пошуку Google і перейдіть в Налаштування пошуку.

 


Теги:
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com