тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Трикутні хатинки на острові Мадейра

Сантана (Santana) - чарівне містечко на північному сході острова Мадейри (автономному регіоні Португалії), відоме своїми унікальними кольоровими тригранними будинками, побудованими з каменю і з дахами з очерету і соломи. Прийшовши до нас з 16 століття, сьогодні більшість з них зберігають і обслуговують для показу туристам. Така собі місцева цікава екзотика...

 

 

 

Сантана - відмінне місце, де можна почати вивчення деяких з найкращих екскурсій-прогулянок по левадам від Лаурисильвских лісів до Кеймадас, Піко дас Педрас і, нарешті, для найбільш витривалих, найвищий пік Мадейри - Піко Руиво, 1861 метрів над рівнем моря з самими захоплюючими панорамними видами.

Традиційне житло із солом'яними дахами, ці химерні, але функціональні будинки тепер уже, мабуть, не зустрінеш майже ніде на Мадейрі, крім Сантани. Сьогодні ці незвичайні будинки, що привертають увагу туристів, використовуються головним чином як допоміжні сільські споруди: у них розміщується худоба або сільськогосподарські знаряддя, хоча у деяких хатинках живуть і люди.

Цей регіон живе в основному сільським господарством, ремеслами і традиціями. Гірські ландшафти переважають пишні та зелені, покриті рідкісним красивим тропічним лісом, який був включений в список "Всесвітньої спадщини" ЮНЕСКО.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com