тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Стіна Excalibu: подарунок для тих, хто мріє про гори

Любителі екстремальних відчуттів давно знайомі з великою стіною для скелелазіння, яка була в 2004 році побудована спеціально для любителів гострих відчуттів...

 

 

Тридцяти семиметрова пам'ятка Нідерландів, що знаходиться в містечку Гронінген, дуже швидко завоювала популярність серед альпіністів. Ще б пак, адже тепер у любителів цього виду спорту з'явилася можливість повноцінно тренуватися, імітувати різноманітні види скелелазіння і не нарікати на географічне розташування країни.

У цій досить незвичайній споруді, що отримала назву Excalibu, присутні навіть штучні свеси, а інакше і бути не могло, все повинно виглядати точно так само, як і під час підкорення цих піків, адже коли матінка-природа працювала над створенням своїх чудових гірських вершин, вона абсолютно не хвилювалася про те, чи буде колись зручно їх підкорювати відважним скелелазам.

Максимально наближає Екскалібур до реальних умов запаморочлива висота і незвичайної форми стіни, що мають кілька рівнів складності, розраховані спеціально для людей з різним багажем досвіду. Так от, наприклад, новачки можуть скористатися невеликим скалодромом, де підйом становить всього сорок п'ять градусів. Що ж стосується самого верху, то дістатися до нього по прямовисній стіні можуть лише справжні альпіністи-професіонали.


 

 

 


У вас проблемы со зрением? Лечение астигматизма Днепропетровск при помощи наиновейших методик и современного оборудования поможет эффективно и безопасно исправить оптику глаза.


 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com