тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Куртка, що допоможе пережити Апокаліпсис

Тим, хто серйозно стурбований збереженням свого життя в часи серйозних катаклізмів, зможе допомогти куртка, яка спеціально розроблена для цієї мети. Вона виглядає, як звичайний верхній одяг, але на випадок непередбаченої ситуації в ній є все, що потрібно, включаючи набір плавзасобів, сигнальних прапорців та зброя. Всього цього вистачить, щоб протриматися якийсь час в умовах тотального форс-мажору...

 

Ідея створення такої куртки у дизайнера Marie-Elsa Batteux Flahault з'явилася після знайомства з рухом Preppers. Це кілька людей, які технічно підходять до захисного оснащення на випадок раптового глобального лиха: війни, розгулу тероризму, стихійного лиха, пандемії та іншого.

Козирок і маска послужать, щоб захистити очі і дихальну систему. Надувний комір куртки - рятувальний круг. Сигнальні прапори в кишенях - щоб привернути увагу. Засоби самооборони у рукаві - на всякий випадок. А безліч внутрішніх кишень - для збереження необхідної провізії, і медикаментів. Так само в поділ вмонтували подобу спідниці з золоченою фольги, щоб забезпечити захист від холоду.


 

Теги:
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com