тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Елегантний концепт-кар Bugatti Gangloff

Легендарный бренд Bugatti - це, мабуть, один з головних прикладів компаній, які свято шанують свої глибокі традиції. Багаті дизайнерські одкровення отця і творця марки - Етторе Бугатті з покоління в покоління переходять в модельному ряді без змін. І плювати на сучасні тенденції - у Bugatti пишаються класичним дизайном своїх гіперкарів, огранованим сучасною стилістикою...

 

Створити новий шедевр без знання своєї історії неможливо - це в черговий раз доводить новий концептуальний гіперкар під назвою Gangloff. За розробку та втілення проекту в життя відповідав молодий і дуже талановитий дизайнер Павло Кзузевски (Pawel Czyzewski).

За основу для своєї роботи він взяв легендарний прототип Bugatti Type 57 Coupe SC Atalante зразка 1938 року. У новому проекті також можна впізнати деякі риси нинішнього флагмана Veyron. У своїй роботі дизайнер спробував уявити сучасний суперкар в дусі минулої епохи з її ексклюзивною і ручною роботою. Зовнішній вигляд Bugatti Gangloff запам'ятовується м'язистими крилами спереду і ззаду, а також стрункими боковинами з повітрозабірних отворами «лезами» традиційної форми.

Автомобіль також може похвалитися особливими світлодіодними фарами головного світла і стильним «хребтом», який проходить уздовж даху суперкара і розділяє навпіл заднє скло (фамільна риса Type 57 SC Atlantic).

 

 

 

 

 

У невеликому прес-релізі до своєї роботи Павло зазначає, що «у часи комерційного сміття та пластикових брязкалець важко знайти автомобілі з цієї «душею», які могли б назавжди залишитися у нашій пам'яті і серці». Як і більшість сучасних класичних представників лінійки Bugatti, Павло випробував безліч ексклюзивних колірних схем для свого концепту Gangloff. Молодий і талановитий дизайнер Павло Кзузевски також заявив, що спробував врахувати в даній роботі всі основні фактори та віхи становлення компанії Bugatti. Він висловив надію, що його бачення сучасного послідовника Bugatti Type 57 сподобається громадськості та керівництва компанії.

Теги:
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com