тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

TETE DE BOIS: оригінальні капелюхи з дерева

Світом править мода. Що тільки не надягають на себе сучасні стиляги, щоб бути в тренді: і брюки із заниженим кроковим швом, і паперові сорочки, верхній одяг, зібраний з монет. Дійшла черга і до капелюхів. Італійський дизайнер Andrea Deppieri пропонує замінити звичні вовняні і фетрові моделі на... капелюхи з дерева...

 

 

Такий головний убір навряд чи захистить від дощу, але гарантовано виділить людину серед натовпу. Модель носить назву TETE DE BOIS і виготовляється з натуральної деревини, скріпленої металевими рейками. Виробник вирішив не фарбувати виріб, залишивши натуральний колір дерева за основний. Причому, існує кілька різновидів дерев'яних капелюхів: з світлої деревини і відтінку червоного дерева, що славиться своїм благородним темним кольором.

Дизайнер запевняє, що оригінальна форма головного убору чудово захищає від палючих сонячних променів. Усього розроблено 5 видів дерев'яних капелюхів, що відрізняються один від одного дизайном. Кожен капелюх може носити як жінка, так і чоловік за бажанням.


 

 

 

 

Теги:
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com