тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Оригінальний італійський будинок-фортеця Trullihusen

В казковому замку можна жити навіть зараз. Об'єднавши італійські та скандинавські традиції, сім'я данців побудувала оригінальний Trullihusen - приголомшливе поєднання двох світів. Пропонуємо познайомитися з дивовижним будинком, що нагадує середньовічний лицарський замок з стінами та підлогою з пісковика...

 

 

 


Будинок належить власнику рекламного агентства Мортену Анжело (Morten Angelo) і його дружині Тіні Хорстед Tina Horsted. Вони шукали літній будинок, який би, з одного боку, був подалі від роботи та щоденного стресу в Копенгагені, а з іншого боку, досить близько, щоб дістатися туди у разі крайньої необхідності. Їх вибір припав на Італію, північно-схід П'ємонту, де досі збереглися симпатичні будиночки ще з 15 століття.

Гарний будинок площею 300 квадратних метрів відновлювала дизайнер Шарлотта Джонсон, яка змогла розглянути в безбарвних руїнах будинок-мрію. Вона створила нову історію будинку. Їй вдалося додати інтер'єру контрастність, використавши лише чорно-білу кольорову гаму. Меблі використовували в класичному стилі 1960-х, що гармонійно вписується в будь-яку тематику. Тільки дві вежі, побудовані в традиційному для регіону Альберобелло стилі, збереглися з давніх пір, інші частини будинку були відбудовані заново.

Хоча будинок нагадує фортецю , насправді це трулло - традиційні будинки, споруджені методом сухої кладки з невеликих цеглин, з конічним дахом, мають доісторичні прототипи.


 

 

 

 

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com