тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Instagram-камера

Новий, дуже потужний бум "телефонофото" викликав віртуальний сервіс Instagram. Соціальна мережа для завантаження та обміну фотографіями, доступна користувачам "яблучних" гаджетів і інших телефонів на базі Android, надихнула дизайнерів компанії ADR Studio на створення концептуального фотоапарата Instagram Socialmatic Camera, який би імітував роботу цього сервісу в реальному, а не віртуальному режимі...

 

 

За основу був узятий старий добрий Polaroid, а зовнішній вигляд Instagram Socialmatic Camera повторює іконку-логотип соціальній мережі для фотографів. Вся задня поверхня апарату являє собою сенсорний 4,3-дюймовий  екран, де можна переглядати фотографії, вибирати режими для обробки і проводити інші операції зі знімками.

 

Усередині невеликого і компактного апарату Instagram Socialmatic Camera помістився міні-принтер з чотирма набоями для швидкого друку знімків, як у Polaroid, є в ньому також Wi-Fi і Bluetooth для передачі фотографій на свою сторінку сервісу та обміну між іншими пристроями. Крім того, апарат обладнаний оптичним зумом, спалахом, і інноваційними об'єктивами для звичайної і 3D-зйомки. Вбудована пам'ять апарата становить 16 Гб, але будуть доступні карти пам'яті для її розширення, автор не вказує.

Компактний і легкий, стильний і привабливий зовні, концептуальний фотоапарат Instagram Socialmatic Camera виглядає досить перспективною ідеєю. Особливо якщо зауважити, що останнім часом фотомистецтво користується неймовірною популярністю, так само як і соціальні мережі. Варта лише скачати Instagram для Android і радуйте світ своїми фотошедеврами. Тим більше, що ними захоплюються як школярі так і представники старшого покоління, які все більш охоче освоюють нові технології і роблять цього значні успіхи.

Концепт фотоапарата виглядає настільки привабливим, і отримав чимало позитивних відгуків від потенційних покупців, що можна сподіватися на те, що власники сервісу Instagram, компанія Facebook, захоче втілити цю ідею в життя. І попит на міні-фотоапарати Instagram Socialmatic Camera напевно буде істотно перевищувати пропозицію.

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com