тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Голландія. Кубічні будинки у Роттердамі

Відомий архітектор Піт Блом спроектував досить оригінальні будинки, які були побудовані в Голландії в 1984 році. Названі були ці дивовижні споруди Кубічними будинками, а яскравий і неповторний дизайн сприяв тому, що вони стали за досить короткий час відомі у всьому світі...

 

 

У чому ж полягає особливість даних споруд, за рахунок чого вони за короткий період часу знайшли багато прихильників? Секрет успіху полягав у тому, що голландський архітектор, повернувши куб щодо горизонталі на 45 градусів, зумів поставити його на кут шестикутника.

 

 

Основоположною ідеєю створення таких будинків було те, що Піт Блом в кожному окремому спорудженні бачив подобу дерева, а комплекс будинків, яких налічувалося тридцять вісім, повинен нагадувати ліс, що дарує людям в місті хоча б ілюзію тихої оази життя. І дійсно, дворики, розміщені всередині комплексу, виглядають досить симпатично, вони нагадують своєрідне село, залучаючи своїм незвичайним виглядом численних туристів.

Серед жителів цього унікального «техногенного лісу» знаходяться досить підприємливі люди, один з них, наприклад, проводить екскурсії у своє житло за 2,5 євро, адже багатьом відвідувачам Роттердама хочеться зазирнути всередину таких «кубиків-рубиків».


 

 

 

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com